Prowadzący

HomeProwadzący

Leszek Wodnicki

Leszek

Uczestnik finałowej czternastki II edycji polskiego MasterChef. „Oddał fartucha” dopiero w 11 odcinku programu. Jak sam przyznaje gotowanie to jego życie i prawdziwa pasja. Jedzenie to nie tylko zaspakajanie głodu ale również spotkania ze znajomymi, dyskusje, próbowanie nowych smaków. W gotowaniu lubi kreatywność, poszukuje nowych kulinarnych wyzwań. Kuchnia w jego wykonaniu nawiązuje do najlepszych tradycji kuchni śródziemnomorskiej oraz nowoczesnej kuchni polskiej. Otwierając swoje Kulinarne Atelier spełnił swoje największe marzenie.

Mariusz Siwak

Mariusz

Doświadczony szef kuchni, laureat wielu kulinarnych konkursów .Gotowanie jest dla niego sposobem na życie. Czuwa nad wykwintnym smakiem potraw w restauracji Hotelu Park ,która dzięki niemu otrzymała prestiżowe wyróżnienie –rekomendacje stowarzyszenia Slow Food . W swojej kuchni promuje wartość lokalnych produktów z uwzględnieniem ich sezonowości. Jego dania przygotowane w oparciu o elementy kuchni molekularnej to prawdziwa kwintesencja smaku.

Karol Studziński

Karol Studzi_ski

Szef Kuchni Villa Park Wisełka Spa & Wellness, wyróżnionej szóstą gwiazdką przez magazyn Weranda Weekend między innymi za wyjątkową kuchnie. Tworząc autorskie połączenia i serwując zaskakujące smakiem dania poszerza świadomość kulinarną swoich gości. Najbardziej inspiruje go kuchnia polska, w której wykorzystuje przed wszystkim produkty lokalne i sezonowe. Jego mocną stroną są również dania kuchni skandynawskiej oraz śródziemnomorskiej, które tworzy przy użyciu najnowszych technik gotowania.