O Atelier

HomeO Atelier

Kulinarne Atelier to szczególne miejsce na kulinarnej mapie Szczecina, stworzone dla wszystkich miłośników i pasjonatów gotowania zaczynających swoją przygodę z gotowaniem, jak również tych poszukujących nowych pomysłów i chcących doskonalić swoje umiejętności kulinarne.

W Kulinarnym Atelier odbywają się warsztaty i pokazy kulinarne, kolacje z gotowaniem na żywo jak również spotkania integracyjne dla firm i spotkania okolicznościowe. W odrestaurowanym obiekcie -Fabryce ( dawny budynek Polmo) centrum biznesowym zlokalizowanym przy ulicy Wojska Polskiego 184C stworzyliśmy dla Państwa nowocześnie wyposażone studio zaprojektowane specjalnie pod działalność edukacyjno- kulinarną.

Uczestnikom naszych spotkań zapewniamy stanowiska pracy wyposażone w profesjonalny sprzęt firmy Samsung oraz wszystko co jest potrzebne do gotowania – od doświadczonych szefów kuchni, przez akcesoria kuchenne, do składników spożywczych oraz fartuchów kucharskich.

Dążymy do tego, żeby każde wydarzenie w naszym Atelier było wyjątkowe, niepowtarzalne i sprawiało radość.

Lekcja gotowania to nie tylko poszerzenie wiedzy i umiejętności kulinarnych to również doskonały sposób na relaks dla tych, którzy chcą odpocząć i miło spędzić czas.

Serdecznie zapraszamy